IT uzņēmumam «Exigen Services Latvia» jauns valdes priekšsēdētājs

IT uzņēmums AS «Exigen Services Latvia» ziņo par pārmaiņām uzņēmuma vadībā, valdes priekšsēdētāja amatā oficiāli apstiprinot ģenerāldirektoru Māri Dreimani. Savukārt līdzšinējais uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts darbosies kā uzņēmuma padomes priekšsēdētājs.

Darbu «Exigen Services Latvia» vadībā turpina tās valdes priekšsēdētāja vietnieks, finanšu un administratīvais direktors Uldis Smilts un biznesa attīstības direktore Ivonna Bibika.

Māris Dreimanis informācijas tehnoloģiju sektorā strādā jau vairāk nekā 20 gadus, no kuriem 11 gadus ir nostrādājis «Exigen Services Latvia». Viņš veiksmīgi vadīja nodaļu, kura dažādos periodos izstrādāja nozīmīgus projektus starptautiskiem klientiem, līdz profesionālās izaugsmes un mērķtiecības rezultātā viņš kļuva par uzņēmuma ģenerāldirektora vietnieku kvalitātes jautājumos. Pēdējo piecu gadu laikā Māra Dreimaņa karjeras izaugsme ir turpinājusies vienā no vadošajām tirgus un sociālo pētījumu kompānijām pasaulē – GfK, vadītāja amatos Baltijā un arī grupas līmeņa amatos Vācijā. Māris ir arī vieslektors Banku augstskolas MBA studiju programmā «Kiberdrošības pārvaldība».

«Valdes priekšsēdētāja amats ir Māra atgriešanās uzņēmumā ar jaunu pieredzi un redzējumu, ko veltīt kompānijas līderpozīciju stiprināšanai gan vietējā, gan eksporta tirgū,» līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Ivars Puksts jaunā valdes priekšsēdētāja pievienošanos «Exigen Services Latvia» komandai vērtē kā pozitīvu un vērtīgu ieguvumu.

2017. gadā «Exigen Services Latvia» Māra Dreimaņa vadībā turpinās attīstīt uzņēmuma specialitāti – vērienīgu un kompleksu sistēmu izstrādi, tehnoloģiskās kompetences un biznesa nozaru zināšanas. Uzņēmums plāno izvērsties jau esošajos eksporta tirgos, kur pozīcijas ir stipras, kā arī pētīs jauna tirgus potenciāla iespējas. Būtiska prioritāte ir arī uzņēmuma kultūras – ilgtspējīga un sociāli atbildīga uzņēmuma – saglabāšana un darbinieku potenciāla realizēšana. Tāpat uzņēmums turpinās realizēt un atbalstīt projektus, kas vērsti uz IT izglītības un zinātnes attīstību Latvijā.

Exigen Services Latvia ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Latvijā. 240 darbinieku komanda izstrādā un uztur informācijas sistēmas gan valsts pārvaldei un pašvaldību uzņēmumiem, gan vadošajiem finanšu, tehnoloģiju, transporta un citu nozaru uzņēmumiem Latvijā un pasaulē.