Izstāde «RIGA COMM» – daudzpusīgi notikumi ar skatu nākotnē

9. un 10. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau sesto reizi norisināsies vienīgā Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde «RIGA COMM 2017». Līdzās biznesa un IT risinājumiem, tehnoloģiju jaunumiem un inovatīvām viedierīcēm «RIGA COMM» piedāvās daudzveidīgus notikumus, kas sniedz praktiskas zināšanas un iedvesmo veiksmīgam darbam.

Šī gada vērtīgā pasākumu programma, notikumi un plašā izstādes ekspozīcija ļauj paredzēt, ka izstādi apmeklēs vairāk nekā 3300 ieinteresētu apmeklētāju no visas Baltijas un tajā piedalīsies vairāk nekā 80 Latvijas un ārvalstu uzņēmumu. Par to TVNET pavēstīja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 mediju koordinatore Inese Libere.

Izstādes apmeklējums ir piemērots gan tiem uzņēmumiem, kas nav saistīti ar digitālo nozari, gan tiem, kas tieši iesaistīti IT industrijā. «RIGA COMM» saturs aptver visu – sākot no digitālajiem biznesa un mārketinga risinājumiem un pakalpojumiem līdz pat novatoriskām tehnoloģijām un produktiem.

Izstādē tehnoloģiju jaunumi un inovācijas

Dalību «RIGA COMM» ir apstiprinājuši jau 70 uzņēmumi no Latvijas, Igaunijas, Kanādas, Polijas, Somijas un Zviedrijas. Pirmoreiz izstādē būs arī Beļģijas, Īrijas, Polijas kopstendi, otro – Taivānas kopstends. IT uzņēmumi prezentēs inovatīvus digitālus biznesa risinājumus un pakalpojumus, novatoriskas tehnoloģijas un produktus, tostarp digitālos mārketinga risinājumus, mākoņpakalpojumus, IoT un telemātikas risinājumus, e-glabāšanas pakalpojumus, biznesa konsultācijas u. c. Apmeklētāji varēs saņemt arī konsultācijas un izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam vai organizācijai.

Tos, kurus interesē Latvijas veikalos vēl tikai gaidāmie tehnoloģiju jaunumi un arī patērētāju elektronikas produkti, piem., hibrīddatori, kompaktie printeri, rūteri un cita tehnika, uzrunās «ALSO University» ekspozīcija, kurā varēs uzzināt daudz jauna. Jauno tehnoloģiju cienītāji arī šogad izstādē ir aicināti paviesoties Inovāciju zonā, kur ikvienam piedāvās ne tikai aplūkot, bet arī izmēģināt praktiskas gudrās lietas, izklaidei paredzētus gadžetus, tehnoloģiskos prototipus un aprunāties ar to izstrādātājiem.

Ekspozīciju papildinās četras skatuves, uz kurām abās izstādes dienās norisināsies dažādas konferences, semināri un lekcijas. «Uzklausot apmeklētāju vēlmes, «RIGA COMM 2017» būs tik daudz dažādu notikumu, kā vēl nekad nav bijis! Jau otro reizi notiks Baltijā vienīgā Lietu interneta konference, iecienītās digitālās pārdošanas un mārketinga lekcijas, kā arī «ALSO University» semināri. Izstādes saturu pirmoreiz papildinās «Executive Forum», «AI ML Bots» konference un «Blockchain» konference. Un tas nebūt nav viss!» norāda «RIGA COMM» vadītājs Andris Breške.

«AI ML Bots» konference

Gudro mašīnu ēra ir klāt! Mākslīgais intelekts jau tiek izmantots praktiski visās darbības jomās. Nav šaubu – ikviena organizācija jau tuvākajos gados izmantos gudrās mašīnas un algoritmus, lai sniegtu jaunus, efektīgākus pakalpojumus un pieņemtu labākus lēmumus. Par to varēs pārliecināties 9. novembrī «AI ML Bots» konferencē, kurā tiks aplūkotas gudro mašīnu praktiskās lietošanas iespējas, par piemēru ņemot Latvijā jau realizētus projektus.

«Executive Forum»

Pirmajā izstādes dienā – 9. novembrī – uz «Executive Forum» ir aicināti IT un citu nozaru vadītāji, lai tiktos un diskutētu. Forums ir īpašs, jo tā saturu ir izstrādājuši paši IT vadītāji. Aktualitātes šogad: sociālā inženierija, kiberdraudi, kiberdrošības operāciju centrs kā jēdziens, mākslīgais intelekts un mākslīgās redzes tehnoloģijas, GDPR iepriekšējā pieredze, banku nākotne, Blockchain – nākotnes tehnoloģija, kā arī alternatīvā enerģija. Forumā ir paredzēta arī aizraujoša lietotāju diskusija «What about the cloud? To Cloud or not to Cloud?»

«Blockchain» konference

Sadarbībā ar Latvijas Blockchain asociāciju 10. novembrī uz Nākotnes skatuves notiks «Blockchain» konference. Blockchain tehnoloģija un tās mūsdienu un rītdienas lietojumprogrammas nodrošina pārredzamu, efektīvu, drošu un decentralizētu datu plūsmu dažādu nozaru procesos. Novatoriskā tehnoloģija prasa jaunu domāšanu un piedāvā jaunas iespējas.

Lietu interneta konference

10. novembrī jau otro reizi notiks Lietu interneta konference, kas pērn raisīja ļoti lielu apmeklētāju interesi un izpelnījās pozitīvas atsauksmes. Arī šogad konferencē pasaulē vadošo uzņēmumu – IoT izstrādātāju – vadītāji dalīsies pieredzē un runās par un ap lietu (IoT) un industriālā interneta (IIoT) risinājumiem un izmantošanu biznesa procesos, valsts un pilsētvides pārvaldē.

Digitālās pārdošanas knifi un praktiķu diskusijas par biznesu

Pēc apmeklētāju pieprasījuma Digitālā mārketinga un Atvērtā skatuve darbosies abās izstādes dienās. Uz pirmās notiks ekspertu un treneru lekcijas par digitālās pārdošanas un mārketinga rīkiem un to praktisko lietošanu ikdienā, savukārt uz Atvērtās skatuves – noderīgas un interesantas ekspertu prezentācijas un praktiķu diskusijas par tehnoloģijām un biznesa attīstību. Saturs būs piemērots dažādu nozaru uzņēmējiem, speciālistiem un IT profesionāļiem.

«Horizon 2020» kontaktbirža

Vēl 9. novembrī Ķīpsalā notiks «Horizon 2020» kontaktbirža, kurā ir aicināti piedalīties visi uzņēmumi, arī jaunuzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, lai piedalītos iepriekš rezervētās tikšanās ar mērķi dibināt biznesa kontaktus un apspriest sadarbības iespējas «Horizon 2020» un citos ES atbalsta programmu projektos.

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.rigacomm.com